Projekt KurzAngličtiny

Informácie o projekte KurzAngličtiny

reklama

KurzAngličtiny

Projekt KurzAngličtiny je informačným uzlom pre všetkých, ktorí sa chcú učiť alebo sa zaujímajú o anglický jazyk. Na našej webstránke nájdete zoznam jazykových škôl a súkromných učiteľov anglického jazyka po celom Slovensku. Popri zozname vám prinášame užitočné a zaujímavé články o angličtine.

Poradíme vám ako si najlepšie vybrať jazykovú školu angličtiny, prípadne súkromného učiteľa angličtiny alebo aj ako a prečo začať s angličtinou. Veríme, že prispejeme k úspechu na vašej ceste k anglickému jazyku, ktorý vám pomôže v pracovnom, ale aj v súkromnom živote.

KurzAngličtiny logo

Pravidlá Webstránky KurzAngličtiny

Naša webstránka sa riadi pravidlami používania. Pravidlá slúžia na to, aby sa tu každý citíl dobre a bezpečne. Pred tým ako začnete webstránku používať, prečítajte si ich prosím Pravidlá Webstránky.

Odkazy

Aj my spolupracujeme a podporujeme partnerov, ktorí sú v oblasti výučby anglického jazyka na Slovensku veľmi potrební. Preklikajte sa aj na ich webstránky na Odkazy a nájdite všetky informácie, ktoré hľadáte

Platené Služby

Ak sa vaša firma alebo vy osobne pohybujete v oblasti edukácie, kde anglický jazyk hrá významnú úlohu, poskytujeme možnosť cez bannerovú (alebo inú) reklamu, osloviť potencionálnych zákazníkov. Naše služby si môete prezrieť na Platené Služby.

Projektu KurzAngličtiny sa venujeme naplno. Technická a obsahová podpora nás stojí veľa času a finančných prostriedkov. Ak máte chuť podporiť projekt ako súkromná osoba, kontaktujte nás prosím cez Kontaktný formulár alebo telefonicky.

 

reklama

O nás

Projekt KurzAngličtiny je informačným uzlom pre všetkých, ktorí sa chcú učiť alebo sa zaujímajú o anglický jazyk. Na našej webstránke nájdete zoznam jazykových škôl a súkromných učiteľov anglického jazyka po celom Slovensku.

Adresa

Miroslava Klvačová
KurzAngličtiny
Pažického 412/12
907 01  Myjava

Top