Platené Služby

Reklamná spolupráca

reklama

Bannerová Reklama

HB - Hlavný Banner (výška 100px. x šírka 754px.) - banner je umiestnený hneď pod ponukou (menu) webstránky. Banner je zobrazovaný na všetkých podstránkach webstránky. Jeho zobrazovanie je v rotácii (agregácii) s inými bannermi (max. 3 bannery). 

Cena: 25 €* / 1 mesiac

 

VB - Vedľajší Banner (výška 200px. x šírka 370px.) - banner je umiestnený pod prihlasovacím oknom. Banner je zobrazovaný na všetkých podstránkach webstránky okrem hlavnej stánky (Home page). Jeho zobrazovanie je v rotácii (agregácii) s inými banermi (max. 3 banery).

Cena: 17 €* / 1 mesiac

 

DB - Dolný Banner (výška 150px. x šírka 1145px.) - banner ju umiestnený pod obsahové okno na každej podstránke webstránky okrem hlavnej stánky (Home page). Zobrazovanie banneru je v rotácii (agregácii) s inými bannermi (max. 3 banery).

Cena: 13 €* / 1 mesiac

 

Počet bannerov v rotácii (agregácii) je limitovaný (3 HB, 3 VB, 3 DB). Klient nemá prednostné právo na miesto v bannerovej kampani, ktorá mu práve beží. Za záväznú objednávku považujeme len objednávku, ktorá je uhradená. Objednávky zasielajte na: info (zav.) kurz-anglictiny.sk

 

Výroba banneru

V prípade, že si objednáte bannerovú reklamu na www.kurz-anglictiny.sk, je potrebné tento banner vyrobiť. Ak máte banner vyrobený, môžete nám ho poslať emailom. Povolené formáty banneru: .jpg, .png. Ak si chcete objednať výrobu banneru u nás, ponúkame vám cenník.

Výroba statického banneru (.jpg, .png) do 5 dní: 12 €

Výroba statického banneru (.jpg, .png) do 1 deň: 30 €

Objednávky zasielajte na: slovak(zav.)slovak.ch

 

Zľavy

Objednávka nad 500 € bez DPH: -5%

Objednávka nad 800 € bez DPH: -10%

Objednávka nad 1000 € bez DPH: -12%

 

Fakturácia

Mgr. Miroslava Klvačová
Pažického 412/12
907 01  Myjava
Slovenská republika

IČO: 51985454

Nie sme platcami DPH.

Zapísaná v ŽR SR

reklama

O nás

Projekt KurzAngličtiny je informačným uzlom pre všetkých, ktorí sa chcú učiť alebo sa zaujímajú o anglický jazyk. Na našej webstránke nájdete zoznam jazykových škôl a súkromných učiteľov anglického jazyka po celom Slovensku.

Adresa

Miroslava Klvačová
KurzAngličtiny
Pažického 412/12
907 01  Myjava

Top